Ласкаво просимо в наш інтернет-магазинМи спеціалізуємося на постачанні якісного металорізального інструменту та вимірювального обладнання. Наш асортимент містить широкий вибір мітчиків і плашок для нарізання різьблення, токарних різців, твердосплавного інструменту (ВК8, Т5К10, Р6М5), твердосплавних напайних і змінних пластин, які допоможуть вам прискорити процес обробки металу і отримати якісний результат.

Крім того, ми пропонуємо широкий вибір вимірювального інструменту, такого як штангенциркулі, мікрометри, нутроміри, вимірювальні скоби та інші прилади, що допоможуть вам точно вимірювати розміри та габарити деталей. Вся наша продукція виробляється з високоякісних матеріалів і відповідає високим стандартам якості. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкращі товари від найкращих виробників.

Купівля у нас - це не тільки висока якість продукції, а й вигідні умови співпраці.

Ми гарантуємо швидку доставку по всій території країни, а також відмінний сервіс і консультації наших досвідчених фахівців. Вибирайте наш інтернет-магазин промислового інструменту і отримуйте якісний інструмент і вимірювальне обладнання за вигідними цінами! 


Потрібна порада?

Якщо вам важко опреділитися з выбором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знашли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Новинки 2023

Новорічне оновлення ассортименту вже тут, на нашому сайті!

Дивитись новинки